"Грузинський легіон" на захисті України | Невигадані історії | 24.12.17

admin90 1039 Видео
9Просмотра

На цих позиціях Світлодарської дуги завжди гучно та гаряче. Захисників цієї ділянки фронту проросійські найманці та російські військові 24 години на добу обстрілюють з усього наявного у них озброєння – від снайперських гвинтівок до мінометів 120-го та 152-го калібру.
Тут тримає оборону "Грузинський легіон" у складі інтернаціональної роти. Чимало з цих захисників – колишні офіцери грузинської армії, які покинули військову службу на Батьківщині і приїхали захищати українську землю. Дехто – через любов та повагу до України та українців. Дехто – віддає борг. Українцям, які у 90-х роках – у ході абхазько-грузинської війни – воювали на боці Грузії. І допомагали грузинським біженцям виїжджати з охоплених вогнем регіонів.
Нині чимало грузинів, які пліч-о-пліч воювали з українцями в Абхазії, приїхали на Донбас – відстоювати територіальну цілісність держави Україна. Українці, хто на рідній землі воює поруч із грузинами, відгукуються про них як про справжніх воїнів та підкованих тактиків і командирів.
З лютого 2016-го грузини є військовослужбовцями Збройних сил України. Їхній "Грузинський Легіон" увійшов до складу 54-ї механізованої бригади ЗСУ.

Підпишіться і натисніть